https://lewishamcyclists.org.uk/k9dsqqj

AKK MEDYA ve İLETİŞİM ÇALIŞMA GRUBU &MEDYA’NIN KADIN DİLİ 8 MART ETKİNLİĞİMİZ

AKK MEDYA ve İLETİŞİM ÇALIŞMA GRUBU &MEDYA’NIN KADIN DİLİ 8 MART ETKİNLİĞİMİZ
timef

Zolpidem Buy Uk Ankara Kent Konseyi. Medya ve İletişim çalışma Grubu ile MEDYA’NIN KADIN DİLİ TİMEF ekibi olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde bir araya gerek Emekçi kadınlar gününü kutladı

https://totlb.com/uncategorized/6r3wl3uzz

https://www.estaciondelcoleccionista.com/akber2km TİMEF Başkanı Şakir Gürel, emektar kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

https://www.tuscaroracountryclub.net/ajx05lu

Zolpidem Sale Online Ankara kent konseyinde emektar kadınlarla biraraya gelen Gürel kadınlar gününü kutlayarak  kendilerine bir gül verdi.

http://diversity411.com/uncategorized/qc93x79yv Ankara Kent Konseyinde çoğunluğunun kadın olduğu toplantıya. medya ve iletişim çalışma grubu ile ‘medya’nın kadın dili’ TİMEF ekibi de katıldı . Toplantıda kadınların kutsal bir varlık olduğunu söyleyen Gürel ‘kadınlar öncelikle ana’dır, başımızın tacıdır, gönlümüzün sultanıdır.  ne yazık bu bilinç bir çok insan beynine çok fazla işlememiştir tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de de kadına şiddetin ve kadın cinayetlerinin her geçen gün  artığını görmekteyiz. şimdiye kadar alına önlemler kadını yeteri kadar koruyamamış  bir çok kadın şiddete maruz kalarak hayatını kaybetmiştir Başta eğitim. ekonomi ve  kentsel göç gibi sorunlar hastalıklı bir toplumun oluşmasına sebebiyet verdiği gibi medyanın bu konuda  rolü  azımsanamaz.. Şöyle ki şiddet içerikli seviyesi düşük  programlar, diziler, filimler ile ayrıca medyada kullanılan yanlış dil. izleyiciyi etkisi altına alarak  şiddete eğilimli bir toplum yaratıyor. Bu konuda öncelikle medya reyting uğruna bu toplumsal kargaşaya dur demesi gerekiyor. Toplumun kanayan bu yarasına durdurmada da medyanın rolü büyüktür.

https://www.tuscaroracountryclub.net/kqeuhxp

https://larrylivermore.com/?p=3bqs1c8v1e biz de tam bu noktada  TİMEF olarak kurduğumuz çalışma gurubu ile bir proje başlattık ‘Medyanın  Kadın Dili’ yürütmekte olduğumuz bu proje ile kadın sıkıştığı yerden çıkacak sesini duyurabilen kendini geliştirmiş güveni artmış birey olarak toplumda yerini alacaktır.dedi.

https://lewishamcyclists.org.uk/wll69tjj
https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/e9moj7ps https://fcstruga.com/uncategorized/yb8n2tylsp Ambien Cr 12.5 Online https://www.estaciondelcoleccionista.com/bpq8k25s https://nicomuhly.com/news/2023/cxofmh7j Ambien Online Paypal https://fladefenders.org/mkpibojcd https://filmsofnepal.com/1kcdwcs6p9 https://www.mmjreporter.com/vgdd64bm-43749