MEDYA’NIN KADIN DİLİ FİNAL KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MEDYA’NIN KADIN DİLİ FİNAL KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
timef

Medya’da kadına karşı ayrımcı dilin azaltılmasını hedefleyen MEDYA’NIN KADIN DİLİ AB Projemizin final konferansını Ankara’da gerçekleştirdik. TİMEF Genel Başkanı Şakir Gürel’in açılış konuşması ile başlayan Konferansımıza Dışişleri Bakan Yardımcısı Sn. Yavuz Selim Kıran, MGK Genel Sekreteri Sn. Seyfullah Hacımüftüoğlu, AB Başkanlığı Proje Uygulama Daire Başkanı Sn. Ahmet Hakan Atik, TBMM KEFEK ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Temsilcileri, Kadın ve Medya STK’larının temsilcileri, AVKON, TİMEF, İMEF, DİMEF, TDGF Federasyonları ve Konfederasyon Temsilcileri başta olmak üzere 81 ilden Gazeteciler katıldılar. Final Konferansında, Proje ortakları Ordu Kadını Güçlendirme Derneği ile Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve temsilcileri de hazır bulundular.

https://tankinz.com/rv7su9cgh2 Final Konferansı, Proje değerlendirilmelerinin yapıldığı konuşmalar, “Ben Aslında Yokum” adlı kısa film gösterimi ve ardından yapılan yemek ikramı ile sona erdi.

https://wasmorg.com/2024/03/07/mue5l0gz9 Tramadol 50Mg Buy Online https://www.mominleggings.com/kotu1yt23p https://musiciselementary.com/2024/03/07/wba3hen4 https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/9konmiup https://elisabethbell.com/itgor34