https://www.fesn.org/?gyt=nr4edgz5

TİMEF; ULUSAL AJANS KABUL LİSTESİNDEKİ TEK STK

TİMEF; ULUSAL AJANS KABUL LİSTESİNDEKİ TEK STK
timef
  • https://dna-awakening.org/u6zvtfoaz Türkiye ulusal ajansı proje kabul listesi açıklandı. Ulusal Ajans Proje Kabul Listesinde yer alan bağımsız tek sivil toplum kuruluşu; Kdz. Ereğli’den Doğan Gönüllü’nün de yönetim kurulunda yer aldığı Tüm İletişim ve Medya Federasyonu( TİMEF) oldu.

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından takip edilen “Erasmus+ Yükseköğretim Programı 2023 Dönemi Ana Eylem 1 – Programla İlişkili Ülkeler ve Programla İlişkili Olmayan Ülkeler ile Yükseköğretimde Öğrenci ve Personel Hareketliliği Proje Başvurularına ilişkin kabul listesi” açıklandı. Projesi kabul edilen tek STK, Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) oldu.

https://haveaircustoms.com/hj7t810o Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde gerçekleştirilen etkinlik sonrası bir açıklama yapan Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) Yönetim Kurulu Üyesi ve Proje Koordinatörü Sultan Tapdık; “Türkiye’de 254 Üniversite ve Yüksek Okul ile birlikte Erasmus Projesi uygulayan bağımsız tek STK olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Üniversitelerimize, Öğrencilerimize, Öğretim Üyelerimize ve Personelimize hayırlı olsun” dedi.

http://diversity411.com/uncategorized/9gmcg79

Buy Zolpidem Er Online Edinilen bilgiye göre, bu yıl ülkemiz genelinde Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 254’ü çeşitli üniversitelere, 1 tanesi de Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF)’e ait olmak üzere toplam 255 proje kabul edildi.

https://www.estaciondelcoleccionista.com/upiq9layo TİMEF YÖNETİMİNDE GÖNÜLLÜ’DE VAR

https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/8dbxvalp

Yönetim Kurulu Başkanlığını Şakir Gürel’in üstlendiği TİMEF’in Yönetiminde; Sultan Tapdık’la birlikte Kdz. Ereğli Dijital medya ve Gazeteciler Dermeği(ERMED) Yönetim Kurulu Başkanı ve Haber Hayat Yayıncılık İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü, Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve CRT Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer ile KGRT Genel Müdürü Senem Yavuzaslan’da yer alıyor.

https://dna-awakening.org/kbl35ri
https://fcstruga.com/uncategorized/l4b1vb6m Where Can I Buy Zolpidem Tartrate https://www.tuscaroracountryclub.net/wt2p0bq https://www.estaciondelcoleccionista.com/rxklbk5 Can U Buy Ambien Online https://haveaircustoms.com/yz24z30c1k Buy Ambien Cr 12.5 Online https://dna-awakening.org/0n8x9ax