Buying Ambien Online

TİMEF’TEN AVRUPA KONSEYİ ve AB BAŞKANLIĞINA ÇALIŞMA ZİYARETİ…

TİMEF’TEN AVRUPA KONSEYİ ve AB BAŞKANLIĞINA ÇALIŞMA ZİYARETİ…
timef

https://www.fesn.org/?gyt=0qda4qioe TİMEF’TEN AVRUPA KONSEYİ ve AB BAŞKANLIĞINA ÇALIŞMA ZİYARETİ…

Buy Zolpidem Online India Avrupa Konseyi Türkiye Ofisi Başkanı William Massolın başkanlığındaki bir heyet Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) Yönetim Kuruluyla bir araya geldi.

https://filmsofnepal.com/6iosmcm7 Ankara’da gerçekleşen çalışma ziyareti ile ilgili bir açıklama yapan TİMEF Genel Başkanı Şakir Gürel, Avrupa Konseyi Türkiye Ofisi Başkanı ve beraberindeki heyetle “Medya ve İfade Özgürlüğü”, “Medya Meslek Yapılanması” ve “Depremzede Gazeteciler” konularında görüş alış-verişinde bulunduğunu ifade etti.

Konuk Başkan ve heyetine teşekkür eden Şakir Gürel; “Avrupa Konseyi Türkiye Ofisi Başkanı Sayın William Massolın ve Başkan Yardımcısı Sayın Pınar Başpınar, Türkiye Cumhuriyeti AB Başkanlığı Proje Uygulama Dairesi Başkanı Sayın Ahmet Hakan Atik ile Medya ve İfade Özgürlüğü, Medya Meslek Yapılanması ve Depremzede Gazeteciler bağlamında yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı değerlendirdik. TİMEF Yönetim Kurulumuzu kabulleri, misafirperverlikleri, ilgi ve paylaşımları için teşekkür ederiz” dedi.

Ambien Cr Online

Toplantıya katılan TİMEF Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor: Ankara’dan Sultan Tapdık, Zonguldak’tan Hayat Haber Gazetesi ve ERMED Başkanı Ülkü-Doğan Gönüllü, Adana’dan CRT Medya ve Adana Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin-Ceyhun Karabağ, Karaman’dan KGRT Yayın Grubu ve Medya İletişim Derneği Başkanını temsilen AB Proje Uzmanı Rasim Canatan.

timef
17 Bağlı dernek
15+
Tamamlanan proje
https://dna-awakening.org/zby6v76bm https://lavoixplus.com/index.php/2023/10/19/h5sfdga7 Buy Ambien Cr Canada http://diversity411.com/uncategorized/f5u1wnx https://haveaircustoms.com/oawdx3b8lxj https://larrylivermore.com/?p=j638uk5 https://lewishamcyclists.org.uk/4y4hmeeaus