TİMEF’TEN AVRUPA KONSEYİ ve AB BAŞKANLIĞINA ÇALIŞMA ZİYARETİ…

TİMEF’TEN AVRUPA KONSEYİ ve AB BAŞKANLIĞINA ÇALIŞMA ZİYARETİ…
timef

https://asperformance.com/uncategorized/46u7x7yj1 TİMEF’TEN AVRUPA KONSEYİ ve AB BAŞKANLIĞINA ÇALIŞMA ZİYARETİ…

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/em8stlm1mm Avrupa Konseyi Türkiye Ofisi Başkanı William Massolın başkanlığındaki bir heyet Tüm İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) Yönetim Kuruluyla bir araya geldi.

https://giannifava.org/eh7stxejf

Ankara’da gerçekleşen çalışma ziyareti ile ilgili bir açıklama yapan TİMEF Genel Başkanı Şakir Gürel, Avrupa Konseyi Türkiye Ofisi Başkanı ve beraberindeki heyetle “Medya ve İfade Özgürlüğü”, “Medya Meslek Yapılanması” ve “Depremzede Gazeteciler” konularında görüş alış-verişinde bulunduğunu ifade etti.

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/5687ffih

https://tankinz.com/lonyyz3pias Konuk Başkan ve heyetine teşekkür eden Şakir Gürel; “Avrupa Konseyi Türkiye Ofisi Başkanı Sayın William Massolın ve Başkan Yardımcısı Sayın Pınar Başpınar, Türkiye Cumhuriyeti AB Başkanlığı Proje Uygulama Dairesi Başkanı Sayın Ahmet Hakan Atik ile Medya ve İfade Özgürlüğü, Medya Meslek Yapılanması ve Depremzede Gazeteciler bağlamında yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı değerlendirdik. TİMEF Yönetim Kurulumuzu kabulleri, misafirperverlikleri, ilgi ve paylaşımları için teşekkür ederiz” dedi.

https://worthcompare.com/mgee3okx2j

https://www.mominleggings.com/d85wxk7xau Toplantıya katılan TİMEF Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor: Ankara’dan Sultan Tapdık, Zonguldak’tan Hayat Haber Gazetesi ve ERMED Başkanı Ülkü-Doğan Gönüllü, Adana’dan CRT Medya ve Adana Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin-Ceyhun Karabağ, Karaman’dan KGRT Yayın Grubu ve Medya İletişim Derneği Başkanını temsilen AB Proje Uzmanı Rasim Canatan.

timef
925+
Tramadol Cheap Overnight Fedex Kayıtlı üye
15+
https://giannifava.org/07ds622f Tamamlanan proje
http://countocram.com/2024/03/07/bf6acw3xoi