https://asperformance.com/uncategorized/6a6ihxk71an

“TÜRK MEDYASI ÖZGÜRLÜĞÜNÜ TÜMÜYLE KAYBETME RİSKİ ALTINDA”

“TÜRK MEDYASI ÖZGÜRLÜĞÜNÜ TÜMÜYLE KAYBETME RİSKİ ALTINDA”
timef

https://www.mominleggings.com/wmyz77j  

Tramadol 50Mg Buy Online Uk

Buy Generic Tramadol Online “TÜRK MEDYASI ÖZGÜRLÜĞÜNÜ TÜMÜYLE KAYBETME RİSKİ ALTINDA”

https://wasmorg.com/2024/03/07/f76vgz6ow

Tramadol Buy Uk TİMEF Başkanı Şakir Gürel; “Türkiye’de Basın ve İfade Özgürlüğü için acilen Medya Meslek Örgütleri bir araya gelmeli, Medya Meslek Yasası çıkarılmalıdır” dedi.

Order Tramadol Online Overnight Delivery

24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan Tüm İletişim ve Medya Federasyonu Genel Başkanı Şakir Gürel; Gazete, Radyo, Televizyon ve İnternet Gazeteciliği dahil Türkiye’de medyanın özgürlüğünü tümüyle kaybetme riski ile karşı karşıya geldiğini belirterek, Medya Meslek Örgütlerini ANADOLU MEDYASI ÇALIŞTAYI ve PLATFORMU’nda bir araya gelmeye ve işbirliğine davet etti.

https://www.lcclub.co.uk/vh8a1tv

TİMEF Başkanı Gürel 24 Temmuz Basın Bayramını kutladığı açıklamasında özetle; “Türkiye’de basılı gazeteler teknolojik gelişmeler ve Basın İlan Kurumu’nun (BİK) bu yöndeki politikaları nedeniyle hızla tiraj kaybetmeye ve kapanmaya başladı. Radyolar yüksek telif ücretleri altında eziliyor. Özel Televizyonların sayısı ilk açıldığında 394’dü, şimdi 30’lara kadar düştü. Dünya’da internet ile dijitale evrilen gazetecilik, Türkiye’de adeta tehdit, şantaj, karmaşa ve kaosun bir parçası haline geldi. Son çeyrek asırda tarafsızlığını, bağımsızlığını ve etkinliğini kaybeden Türk Medyası, gelinen noktada özgürlüğünü tümüyle kaybetme riski ile karşı karşıya. Tehlikenin önlenemez boyutlara ulaşmadan çözüme kavuşturulması, öncelikle ve bizatihi Medyanın kendi görevidir. Bunun için Medya Meslek Örgütlerini ANADOLU MEDYASI ÇALIŞTAYI ve PLATFORMU’nda bir araya gelmeye ve işbirliğine davet ediyorum” dedi.

https://www.mominleggings.com/w59gg30

https://giannifava.org/jbzspuq  

https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/m2jrck6
https://worthcompare.com/spybzzl Tramadol Pay With Mastercard