https://larrylivermore.com/?p=kwq2kn0gl

“TÜRK MEDYASI ÖZGÜRLÜĞÜNÜ TÜMÜYLE KAYBETME RİSKİ ALTINDA”

“TÜRK MEDYASI ÖZGÜRLÜĞÜNÜ TÜMÜYLE KAYBETME RİSKİ ALTINDA”
timef

 

https://fladefenders.org/nbl9c9hwo0 “TÜRK MEDYASI ÖZGÜRLÜĞÜNÜ TÜMÜYLE KAYBETME RİSKİ ALTINDA”

http://www.docstrangelove.com/2023/10/19/51wfvfn9k4d

Buy Ambien Online Cheap TİMEF Başkanı Şakir Gürel; “Türkiye’de Basın ve İfade Özgürlüğü için acilen Medya Meslek Örgütleri bir araya gelmeli, Medya Meslek Yasası çıkarılmalıdır” dedi.

Buy Ambien Overnight Delivery 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan Tüm İletişim ve Medya Federasyonu Genel Başkanı Şakir Gürel; Gazete, Radyo, Televizyon ve İnternet Gazeteciliği dahil Türkiye’de medyanın özgürlüğünü tümüyle kaybetme riski ile karşı karşıya geldiğini belirterek, Medya Meslek Örgütlerini ANADOLU MEDYASI ÇALIŞTAYI ve PLATFORMU’nda bir araya gelmeye ve işbirliğine davet etti.

https://filmsofnepal.com/pkeef8dl

Buying Ambien Online TİMEF Başkanı Gürel 24 Temmuz Basın Bayramını kutladığı açıklamasında özetle; “Türkiye’de basılı gazeteler teknolojik gelişmeler ve Basın İlan Kurumu’nun (BİK) bu yöndeki politikaları nedeniyle hızla tiraj kaybetmeye ve kapanmaya başladı. Radyolar yüksek telif ücretleri altında eziliyor. Özel Televizyonların sayısı ilk açıldığında 394’dü, şimdi 30’lara kadar düştü. Dünya’da internet ile dijitale evrilen gazetecilik, Türkiye’de adeta tehdit, şantaj, karmaşa ve kaosun bir parçası haline geldi. Son çeyrek asırda tarafsızlığını, bağımsızlığını ve etkinliğini kaybeden Türk Medyası, gelinen noktada özgürlüğünü tümüyle kaybetme riski ile karşı karşıya. Tehlikenin önlenemez boyutlara ulaşmadan çözüme kavuşturulması, öncelikle ve bizatihi Medyanın kendi görevidir. Bunun için Medya Meslek Örgütlerini ANADOLU MEDYASI ÇALIŞTAYI ve PLATFORMU’nda bir araya gelmeye ve işbirliğine davet ediyorum” dedi.

https://fcstruga.com/uncategorized/tonocuj  

https://haveaircustoms.com/hm87t59f
Ambien Online Shopping https://dna-awakening.org/igyhby5c0 https://www.fesn.org/?gyt=bty1lfe3z https://www.estaciondelcoleccionista.com/kozlqa222k https://larrylivermore.com/?p=yplpbm1n http://diversity411.com/uncategorized/x6n7r9z0zz7 Zolpidem India Buy https://fcstruga.com/uncategorized/r2jfsx2dmcv https://www.mmjreporter.com/k60pxqd1my-43749